| IubesteEa a întrebat:

Deci vineri fostul se tot uita la mine ma privea insistent si apoi m-am uitat si eu la el si ne-am uitat unu la altu frumos >nu? si tot asa ma tot privea si la scoala si afara si am si vorbit despre scoala vineri si el se uita la mine si ma privea si eu la el si se apropia de mine si face prietena mea ooo nady ce a vrut sa zica prin asta? apoi sambata ma privit doar putin de 5 sau 6 ori dar diferit vineri ma privea insistent si mai lung iar sambata si duminica mai putin apoi a incetat sa se uite la mine oare de ce? si tocmai la scoala marti am aflat ca prietenul lui m-a intrebat daca mai vreau sa fiu cu fostul si l-am intrebat de unde stie si a zis de la el adica de la fostul meu iubit? ce sa inteleg din asta de ce i-a zis? si apropo ce ziceti de povestea mea de ce nu se mai uita la mine? si vineri de ce ma privea insistent? mersi pup

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Pai daca la inceput te privea insistent inseamna ca mai simte ceva iar daca din ce in ce mai putin insistent inseamna ca u esti de vina. deoarece el inca te mai place iar tu nu i`ai aratat nici`un pic de afectiune iar el incepe sa se dea batut. Parerea mea big grin funda?

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai eu zic sa il intrebi pe el nu oe noi. Poate sa aiba o mie de motive sa se uite la tine insistent.happy