| Deutza_5625 a întrebat:

Decy maine merg intr-o excursie de o zi cu o prietena si nu stiu ce sa-mi iau cu mine asa ca daca vreti dati-mi si mie niste idei pls plss plsss!big grin:X
Pupycey si multzam d ajutor!

Răspuns Câştigător
| Maddylicius a răspuns:

Buna!

pai avand de vedere ca e o excursie de o zi si cu o prietena nu cered ca r trebuii sa iti iei toata camera laughing

Poate niste haine de schimb [ceva lejer sau eu stiu ceva care sa se adapteze locului in care mergeti]. Eu mai oriunde as pleca imi iau castile de la telefon sau mp4 pentru ca drumul sa fie mai placut cu muzica:d Insa nu trebuie sa asculti muzica non-stop pentru ca probabil veti avea multe sub d vbt si mai ales daca vor fi peisaje sau asa ceva.

CU SIGURANTA un aparat foto sau telu cu big grin camera...

si ceva obisnuit pentru mine un luciu, un rimel [ astea le pun intr-o posetik ] big grin

j cam asa ceva lucruri: 1 esentiala si 2 care iti trebuie in excurie!

Have fun! Si sper ca te-am ajutat daca nu cumva ai plecat deja in excursie laughinglaughinglaughinglaughinglaughing