| Deutza_5625 a întrebat:

Maine merg intr-o excursie de o zi cu o prietena si nu stiu ce sa-mi iau cu mine asa ca daca vreti dati-mi si mie niste idei pls plss plsss!:X

Pupycey si multzam d ajutor!

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Ia-ti sendvisuri (dar ceva sa nu puta de ex salam sau branza topitalaughing) o sticla de apa, pungi si lamaie (daca stii ca ti-e rau de masina si nu ai medicamente speciale), un hanorac mai gros (nu se stie niciodata pentru ce iti trebuie) o geaca din fas (sa fie ceva impermeabil in caz ca te apuca vreo ploaie...si bocanci, si banilaughing