| anonim_4396 a întrebat:

Degraba e ziua prietenei mele.Va avea 15 ani.O alta prietena a ei, m-a contactat si mi-a spus sa-i facem o surpriza.Vrea sa-i cumparam un tort, baloane si sa facem un poster cu desene, poze. Vrea sa ne ducem la 8 dimineata la ea acasa s-o felicitam.Nu credeti ca e prea dimineata si ii vom deranja familia.Dar prietena mea a spus mai demult ca ar vrea ft mult asemenea surpriza. Eu cred ca e cam copilaros.Nu? Alte idei aveti?

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Fi-ti originali face-ti-va ca uitati de ziua ei ( e si gratis) o sa fie o surpriza sau o stupiza

| ℓαυяα a răspuns:

Nu e copilaros, e frumos ca v-ati gandit la ea si sigur o sa fie uimita, nu are cum sa se astepte la asta laughing

| EVA9443 a răspuns (pentru ℓαυяα):

Ba da, deoarece multe colege de clasa fac asa surprize, toata scoala fac postere si baloane.Si prietena mea i-a zis acelei fete ca ii place ft mult asa surprize

| ℓαυяα a răspuns (pentru EVA9443):

Atunci incercati sa ii faceti altceva, daca deja stie

| zurick a răspuns:

Salut! Nu cred ca este cam copilaros.Tocmai acest ''copilaros'' face surpriza asa frumoasa.Pa,pa.