| x2gk9r a întrebat:

Deja nu mai suport cate mi se intâmplā sincer.
Azi am stat afara cu o colega si un coleg si tot am vb, el ne-a povestit cum l-a batut pe unu si etc.iar el de acolo o zis din ce imi aduc aminte sa il las sa imi arate, mi-a facut o piedica pana jos, atunci nu stiu cum ma intors si eram cu picioarele sus si capu jos.iar dupa ce m-a pus jos a inceput colega mea sa zica 'Vai cum ai facut ca femeile" si a inceput sa rada
Nu inteleg frate dc toti zic asta.
Cu ce gresesc...
Voi credeti ca si-a batut joc?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-a mai discuat asta

https://www.tpu.ro/......si-tot-am/

imi pare că tu iți bați joc de noi, repetând asta

| pufulescu0o a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic si nu si-a batut joc de tine ci doar ti-a aratat o schemă de judo.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Du-te vrere la mma si dupa ii dai la ala in coltul blocului o sa fii beleaua cartierului fii barbat.