| ŞoSeŢeL a întrebat:

Despre ce ai putea vorbi cu un baiat? Ceva ce nu tine de motociclete sau masinistraight face... ceva ce au si in comun cu fetele.

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

Ideal ar fi sa poti vorbi orice... poti aborda anumite subiecte legate de scoala, hobby-uri, carti,muzica, animale, sporturi, jocuri, planuri de viitor, dorinte, seriale tv, emisiuni, filme, desene animate, personalitati, vreme, preferinte pentru haine, experiente din vacante, tabere, glume, principii de viata, filozofie, personalitate, mancare...cand le epuizezi pe toate astea anunta-ma! Conversatie placuta!

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Muzica, activitati ce le faceti in timpul liber, hobby-uri comune, despre carti daca cititi amandoi. Filme, sporturi, se poate vorbi despre oricehappy

| Alyra a răspuns:

Pai...ati putea vorbi despre muzica,animale,scoala, locuri frumoase pe care ati vrea sa le vizitati. Poate mai sunt si altele, dar mie doar atatea imi vin in minte.Scuze...

| oanytas a răspuns:

Eu m-am apropiat mult de un baiat vb doar despre o problema comuna:COSURI amandoi aveam cosuri uriase imense pe fata si ne era rusine sa vb unul cu altul dar am inceput cu niste cosuri crme pentru cosuri remedii pentru acnee si apoi invitatii la suc si chestii din asteawinkingbafta

| Emilutzu_1786 a răspuns:

Pai eu cred ca intrebari de genu asta mai intime