| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu fetele?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......0INTARNIRE

uitate atent acolo apoi citeste o carte ca fac pariu ca esti timid

Allan Pease
pease-allan-limbajul-vorbirii

https://profesoriitineranti.files.wordpress.com/......rbirii.pdf

Abilitati-de-Comunicare

https://psyexcelsior.files.wordpress.com/......nicare.pdf

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă nici atâta lucru nu te duce capul, să găsești un subiect de conversație, tu n-ar trebui să fii în preajma vreounei tipe.
E clar că ai mai puțină imaginație decât un capac de wc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eutanasiere, clonare şi alte subiecte captivante.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Fa-o sa rada, nu exagera cu complimentele, adu-i exact ce ii lipseste in viata (Poate e prea monotona, sau a suferit in trecut ceva personal, da-i bucuria de dinainte), dupa care du-o in pat si ea o sa creada ca a fost alegerea ei.