| kokolino05 a întrebat:

Despre ce sa vb cu baiatul pe care il placc? de cite ori eshim cu prietenii si cu el, eu nu prea vorbesc, mai mult el vorbeste si prietenii ..eu nu stiu despre ce sa vb cu el fiind ca ma cam intimidez... dati-mi citeva sfaturi va rog multt:-))

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Intereseaza-te ce ii place si documenteaza-te despre lucrul respectiv si adu-l in discutie cand iesi cu el afara, va fi surprins placut sa vada ca aveti puncte comune sau intreaba-l despre viata lui personala va fi mirat sa vada ca iti pasa de persoana lui si cu siguranta te va privi cu alti ochi sau vorbeste cu prietenii tai comuni sa il cheme afara si sa ramaneti doar voi doi, asa puteti discuta mult mai bine sunt sigura ca veti gasi subiecte de discutat happy

| kokolino05 explică (pentru Peachy):

Mersi mult p-u raspuns ...ma voi starui sa fie asa!;-)

| Peachy a răspuns (pentru kokolino05):

Multa bafta :*

| kokolino05 explică (pentru Peachy):

winking (K)