| Sconcsiş a întrebat:

Din a cata zi de scoala v-a dat teme? (precizati si in ce clasa sunteti)

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu prea avem teme.Mai mult sa inveti conteaza decat sa iti faci temele.In afara de mate si romana, nu avem teme la altcevaworried

| LoveMe a răspuns:

Din a 2 a zistraight face
cls a 8 a.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi abia azi mi-a dat manualele si nu am teme. clasa a9a.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sunt in clasa a VII-a si mi-a dat doar din a patra zi, in rest ne-a dat doar sa ne mai uitam peste lectii si sa invatam ce ne-a predat. Dar pot sa spun ca nu ne-a dat prea multe teme, dar ne-a dat foarte mult de invatat si deja avem programate trei teste pentru vineri si luni, adica engleza, romana si matematica.
Este foarte greu acum!

| Teenagernynho28 a răspuns:

Prima saptamana in niciun caz; am de/pentru saptamana viitoare teme:p;
sunt a 12-awinking

| rin a răspuns:

Sunt într-a 11-a și singura temă pe care-o am e pentru luni, la mate. un exercițiu scurt și deloc greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a dat din a 2 zi teme la mate. sunt a 10 a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima tema am avut-o pentru azi, data de ieri, la metematica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sunt clasa a-X-a.

| danielamadalina3 a răspuns:

Din a 3 zi
cls a xa

| Luy99 a răspuns:

Din a doua zi si sunt in clasa a5-a.

| ionutmarian98 a răspuns:

Din a 5-a zi
cls a 6-a