| JiTerra a întrebat:

Ce se intampla daca lipsesti de la scoala 2 saptamani[din motive medicale] si vi in ultima saptamana de scoala [inante de vacanta] dar n-ai destule note la unele materii? Primesti notele in semestrul doi pentru a te putea incheia sau ramai neincheiat la acele materii?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te va asculta la materiile la care esti urma.Deci va trebui sa inveti pe branci.

| JiTerra explică:

Pai de fapt nu sunt eu..ci sora mealaughing da oricum..mai astept sa vad raspunsuri :d

| motolo9ve a răspuns:

E greu si mult de recuperat.