| danyella12 a întrebat:

Din ce cauza este apreciata o fata? am vazut intrebare aste undeva pe un site si am zis sa o pun si eu dar cred ca asi sty raspunsul dar vreau sa aud parerea celorlanti! funda

2 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Nu pentru ca e piti asta e sigur.pai depinde de cine sa fie apreciata daca de prieteni de varsta ei daca e de treaba, daca face chestii cu grupul uneori daca fumeaza sau bea si de oamenii mari gen de varsta mijlocie daca invata bine, daca e cuminte daca NU fumeaza si cam atat.

| mytzzy_8364 a răspuns:

Cur
tate
comportament?