| xAndro a întrebat:

Din ce cauza imprimanta nu imi citeste cardul de la telefon?
apropo... telefonul citeste cardul, iar imprimanta citeste cardul de la aparatul foto. din ce cauza?

3 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Poate ca cardul tau nu ecompatibil cu imprimanta tongue

| deea40 a răspuns:

Poate ca cardul tau nu e compatibil cu imprimanta tongue incearca sa salvezi pozele in calculator si apoi sa lescoti la imprimnata

| xAndro explică:

Pfff...eu ma refer ca vreau sa imi bag muzica pe telefon.si am mai avut card la fel.si nu imi citeste imprimanta cardul` asta...si l-am dus la cei de unde l-am cumparat si lor le citea cardul