| CreepyCrow a întrebat:

Din ce motiv sunt oamenii din ziua de azi atat de obsceni si perversistraight face?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu stiu ce inseamna optimismul, nu cunosc acel mister al legii atractiei si nu stiu sa isi faca viata frumoasa. Pesimismul a lasat rana la multi in viata asta si cei care cunosc legea atractiei nu se plang deloc in viata.

| ZZG a răspuns:

Fustrarile din viata lor sociala si sexuala ori familiala.Sunt oameni care nu se pot exprima decat in felul asta, sau au probleme psihice.Alteori,o fac in spirit de gluma. Sunt multe situatii.

| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
Aturajul, internetul si unele porcarii de reviste.
Dupa mine astea sunt motivele! big grin

| MioaraParalescu a răspuns:

Pentru ca li se permite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul primitiv de gandire al omului, nu toti sunt asa...

| onFire a răspuns:

Buna.
Sunt mai multe motive:
1.Educatia de acasa
2.Anturajul
3.Obsedati sexual
4.Nu au frica de Dumnezeu

Sper ca te-am lamurit happy

| Rirry a răspuns:

Din N motive..Fiecare om isi gaseste cate o explicatie sau scuza pentru comportamentul obscen sau pervers. Unele explicatii mai bune si altele mai putin bune. Unii asa au primit educatia de acasa, altii au intrat intr-un anturaj nepotrivit.(astea cred eu ce sunt principalele cauze) straight face

| UcigasulPerfect a răspuns:

Fata de alte generatii a neastra este mult mai diferita datorita vremurilor prin care trecem. daca noi o ducem asa de greu sa te gandesti putin ce vor face copii nostri. prima problema ar fi educatia primita de la parinti. ceea ce au vazut la parintii lor asta au facut si eu sad. ar mai fi educatia primita de la scoala. si alte motive ai putea sa gasesti si tu. succes in viatabatting eyelashes