| Miruna27 a întrebat:

Din greseala am varsat niste pete de oja pe bluza mea noua. Dar cand am incercat diluantul nu a mers si nu as vrea sa o tai. Cum as putea sa scot petele fara sa fiu nevoita sa o tai?

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Petele lasate de oja de unghii se indeparteaza putin mai greu, dar cel mai bine e sa aplici imediat acetona dupa care sa pui haina la spalat. Asa ca nu te supara crezand ca ai ramas fara tricoul tau preferat, ci fa repede ceva ca sa scapi de pete.

2 răspunsuri:
| THC26 a răspuns:

Acetona happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru THC26):

Ii scoate culoarea laughing marele fashionista mai esti baiete laughing
diluantul ar fi trebuit sa scoata lacul...straight facetotusi sper ca l-ai frecat cu diluant nu numai ai turnat peste si ai asteptat minunea