| petruta43 a întrebat:

Din nu stiu ce motive ma simt foarte singura si foarte foarte trista cine imi poate da nioste status? dau vot +funda

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Atunci cand viata iti ofera 1000 de motive sa plangi, arata-i ca ai 1001 motive sa zambesti
Zambeste chiar daca e gresu si doare, orice ar fi trebuie sa ramai pe picioare
Invata sa treci peste / viata nu e o poveste / cand destinu- ti joaca feste / nu plange, zambeste
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`
Multe barfe, multe tarfe, asa-i viata cand te`apuk greata, daca vrei iti dau eu un subiect de barfa, viata`i cea mai scumpa tarfa
Am luat palme după palme, acum dau pumni înapoi
Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi
♥♥Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.♥
♥• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
SPER K TE-AM AJUTAT :d fundita? :O3