| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte singura si trista,e cineva aici care imi poate trimite mesaj cu id-ul? Vreau sa vorbesc cu cineva, cu o fata...nu stiu...

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Imi pare rau ca te simti trista si singura, aici suntem toti pentru unul, si te putem ajuta sfatui, cum putem noi.
Fiecare are momente in care este cuprins de tristete si melancolie, se retrage in lumea lui si se refugiaza in lumea viselor.
Sper sa treci cat mai repede peste aceasta faza, si sa vezi ca nu ai niciun motiv sa fii deprimata. Fii recunoscatoare pentru lucurile mici si simple din viata ta: faptul ca vezi soarele, ca poti citi, ca asculti muzica preferata, ca poti merge in parc sa te plimbi.
Am aberat destul, cred! Succes si capul sus. : )

4 răspunsuri:
| tsal24 a răspuns:

Oooo big hug kiss

| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti singura, ne ai aici pe noi, toti.
Suntem unul pentru toti si toti pentru unul.
Nu esti singura. Putem vorbi cand vrei.

| Aristica a răspuns:

Lasa adresa ta de mail sa iti dau mail

| Cosmin_6636 a răspuns:

Cosmin_gabyy