| mikimaria a întrebat:

Din punct de vedere normal cum ar trebui sa se poarte baietii cu fetele atunci cand le plac? Si de ce?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normalsurprise
Nu mai e nimic normal azi.
Tot ce e normal/Pentru ei e banal/Deci prost
Acum e vorba despre cine are cele mai bune replici de agatat, cine cu cine s-a bagat, cine cu cine s-a batut pentru o gagica buna, etc, etc
Putini sunt cei care se comporta normal.Si fetele au partea lor de vina pentru ca in loc sa le dea replica ele chicotesc la o replica mai mult decat cretina. Dar din fericire, nu toti sunt asa.Mai sunt si "good guys". Rari intr-adevar, dar cu putin norochee hee

| georgiana a răspuns:

Frumos si amical, ca un om, nu un animal salbatic! De ce? pentru ca asa e firesc, fetele sunt gingase, nici macar cu o floare nu se ating.

| AsU_2581 a răspuns:

Ar trebui sa se poarte normal.nu sa se dee in spectacolwinking