| Dovid a întrebat:

Salut, am 17 ani si nu stiu de ce imi plac băieții, e normal? Toti colegii rad de mine ca spun ca sunt homo dar mie imi plac si fetele 50%50 ce ar trebui sa fac? Sunt confuz.

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Frumusetea e universala, si e normal sa o apreciezi atat la femei, cat si la barbati. Dar nu poti avea relatii intime decat cu femeile, daca esti barbat, sau cu barbatii, daca esti femeie.
Bisexualitatea tine de anormalitate psihica, si in timp duce la multe alte probleme. Nu te insela. E o confuzie temporara, si daca nu-i cazi prada o sa-ti multumesti mai tarziu.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Asa cum spun si ceilalti, esti bisexual. Colegii tai sunt imaturi si nu ar trebui sa ii bagi in seama. Asa reactioneaza oamenii fara minte. Accepta cum esti. happy

| Invictusman a răspuns:

Asta înseamnă că ești bisexual dacă îți plac 50%50 și da, e normal, este determinat genetic, nu poți schimba acest lucru.

| blairelovesmusic a răspuns:

Esti bisexual, felicitari. Nu prea ai ce face.