| anonim_4396 a întrebat:

Diriginta noastra ne-a spus sa scriem niste invitatii pe care sa le dam profesorilor pentru o ora speciala de dirigentie in care vor fi invitati.Eu am ales profesora de germana deoarece m-am inteles bine cu ea si e foarte simpatica.
Acum ce as putea scrie in invitatie? E vorba si de cateva ganduri si mentionez ca doar un an a stat cu noi deoarece noi suntem clasa a VIII-a
DEci? Astept raspunsuri!

1 răspuns:
| KatyB a răspuns:

Draga doamna fa, te rog sa nu vii la ora noastra, pentru ca ocupi spatiu si consumi oxigen.Pa.rolling on the floor