| XenofX a întrebat:

Ce subiecte de discutie propuneti pentru ora de dirigentie thinking
Funda celor mai tari raspunsuri
Mentionez clasa a9 am diriginta :X

Răspuns Câştigător
| Last13Lucky a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ne lase sa vorbim intre noi si ea sa treaca notele sau nu stiu altceva sa stea la cancelarielaughing)

5 răspunsuri:
| Last13Lucky a răspuns:

Gata am inteles maine cand o sa faceti ora de dirigentie vrei sa ii propui doamnei diriginte un subiect sa pari si tu mai cuminte sau ceva de genu nu?laughing)sau daca de abia acum ai trecut la liceu vr sa te stie diriginta de fata cumintelaughing

| XenofX explică:

As fi dorit un raspuns mai concret nu baliverne

| XenofX explică:

Vezi ca stiihee hee
asa este big grin
pentru ca am o diriginta extrem de rea
si vreau sa ii fac impresie buna big grin

| XenofX explică:

Eii hai ca iti dau fundita deoarece numai tu ai raspuns big hug
si ai avut buna vointa sa raspunzi >big grin

| invatatoarea a răspuns:

1 profesori buni:2parintii ne pot fi prieteni?:3efectul etnobotanicelor, drogurilor, fumatului:4 e bine sa fii tocilar?