| wolder a întrebat:

Doar pentru cei care asculta rock! Va place rockul vechi [metallica acdc. ozzy osbourne] sau cei din ziua de azi [tokio hotel, black veil brides etc]?

Răspuns Câştigător
| onlymistery a răspuns:

Eu ma numar printre fanii rockului vechi dar si nou. Apreciez foarte mult munca celor de la metallica si il ador pe ozzy osbourne, dar sa stii ca nici cei den zilele noastre nu fac treaba rea.

12 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Prefer rockul vechi.

| Narcis2007 a răspuns:

Rockul din 90 spre 2010 dar nu ce ai mentionat tu

| Ravenborn a răspuns:

Mai mult cel vechi. thinking dar și cel nou e super ok. big grin

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Nu conteaza cat de veche sau noua este melodia important este sa fie cantata de: Ozzy Osbourne; AC/DC; Metallica; Papa Roach; Tree Days Grace; listen this and ROCK ON!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult eram si eu batuta in cap si ascultam trupe din astea comerciale, acum prefer trupele mai vechi, totusi mai sunt cateva trupe din ziua de azi care imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il prefer pe cel nou, dar CLAR nu ce ai enumerat tu. Daca ar fi sa aleg dintre cel vechi si cele doua trupe de mai sus, l-as alege pe cel vechi. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bvb...tokio hotel..si alte rahaturi...nu sunt rock.sa fie clar

| Aliendina27 a răspuns:

Eu nu ascult sub nici o forma ACDC, Metallica sau alte trupe Heavy Metal... Nu imi place.Recunosc fara nici o rusine ca sunt fana Tokio Hotel si ascult si Black Veil Brides. TH canta Alternativ si emo. BVB emo si screamo. Astea imi plac mai mult decat metalul.Nu o sa ma apuc sa ii jignesc pe cei carora le place, desi ar trebui pentru ca multi dintre cei care ati comentat ati jignit pe cei care nu asculta ce ascultati voi. Eu zic ca gusturile nu se discuta si punct...

| IFever a răspuns:

Vechi,ceilalti sunt niste cratini! Ma rog sunt alt trepe care rup stilul ceva mai noi dar afirmativ nu, Black Veil Brides LOL si la fel si Tokio Hotel.

| MoNy77 a răspuns:

Black Veil Brides, Tokio Hotel, Suicide Silence mai mult dar ascult si Three Days Grace, Hoobastank si Marilyn Manson.

| yonut90 a răspuns:

Rokul a dominat, domina si va domina planeta intodeauna.