| Gumalamanaazecea a întrebat:

Doi copii s-au nascut in acelasi timp, dar nu sunt gemeni. de ce?
dau funda la ala care isi da seamalaughing

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Bai ce poate fi asa greu? stiam gluma astalaughing
raspunsu e ca nu sunt gemeni, sunt tripleti!
au aceeasi mama!
deci sunt 3 copii, tripleti. tripletii se nasc in acelasi timp ok?
si nu sunt gemeni, pentru ca sunt tripleti.
s-a inteles? laughing

7 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

Pentru ca au mame diferite

| aquila_4553 a răspuns:

Pentru ca nu au acceasi mama.thinking

| EllaGirl97 a răspuns:

Trebuie sa fii prea tampit ca sa crezi ca doi copii care se nasc in acelasi timp pot fi numai gemeni.
Este doar o simpla coincidenta. Nici macar frati nu sunt. Aceasta ar fi explicatia logik.

Un copil cu doua personalitati. Asta ar fi o explicatie mai idioata dar merge

| Rio4cwalk a răspuns:

Pentru ca au mame diferite

| glamour a răspuns:

Apartin a 2 mame diferite...

| αɳḍϋ a răspuns:

Ptru ca nu au aceeasi mamalaughing)

daalaughing

| acestaesteunnume a răspuns:

Pentru ca nu sunt nascuti de aceeasi mama.primesc funda?batting eyelashes