| Adrick a întrebat:

Doresc sa cresc in inaltime. ce exericitii imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Oana_9831 a răspuns:

Buna.Cel mai bine e sa astepti sa cresti uh pe cale naturala.Nu am auzit sa existe ceva care sa te ajute sa cresti in inaltime.Totul depinde de hormonii tai de crestere din organism.P.S nu trebuie sa te simti complexat de faptul ca nu esti inalt.Sunt multi in cazul tau si de aseamenea exista multe fete carora le plac baietii scunzismug :*

2 răspunsuri:
| xroberth a răspuns:

Si eu am 14 ani ai am doar 1, 54 si sper sa ajung si eu la 1.69 poate mai mult big grin

| Stefanmoi a răspuns:

Nu cred ca exista exercitii pentru cresterea in inaltime, insa, daca nu ai intrat in pubertate inca, mai ai sanse sa te inalti. Eu, de exemplu, am fost in vacanta, departe de parintii mei, cand aveam 14 ani si cam 1m 50cm inaltime, iar cand m-am intors, dupa 2 luni, aveam 1m 60+cm. Acum am 1m 69. Si nu am facut exercitii.