| Uitdetine5 a întrebat:

Eu nu doresc sa cresc in inaltime, dau funda la raspuns concret

Răspuns Câştigător
| DiyanAndorea a răspuns:

Wow asta e neobisnuit...probabil ca esti de fapt prea inalt
daca ai sub 18 ani, apuca te de sala, si fa ex regulate cu greutatile alea de ceafa. Nu stiu cum se numesc, dar si sportivii aceia cu haltera, au afectata cresterea din cauza greutatilor.
Desigur, si genetica are cuvantul ei de spus, dar na, te poti ruga sau trage de fiare ca sa mai,, imblanzesti,, destinulwinking

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inaltimea e cam singurul aspect pe care nu-l poti influenta deloc, in special oprirea din crestere.

| siriusblack98 a răspuns:

Atunci poti alege sa cresti in latimewinking

| Temüügin a răspuns:

Asta nu depinde de tine ci de genetica pe care o ai. Daca bunicii sau parintii tai sunt inalti tu vei fi la randul tau inalt.Totul tine de genetica.