| Misshaa a întrebat:

Doresc sa imi cumpar carti pentru adolescenti (gen "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis)
Ador genul acesta de carti si nu stiu ce as putea cumpara pentru a ma fascina la fel de mult precum cartea pe care am mentionat-o.
Idei? funditaa! big grin

Răspuns Câştigător
| kimy22 a răspuns:

Poti incerca:
Cercul secret de L.J. Smith( e o colectie de 3 volume: ritualul, puterea, captiva)
Casa noptii de P.C.Cast (colectie de 8 volume)
Cele 9 vieti ale lui Chloe king de Liz Braswell (colectie de 2 carti)
Pe jumatate moarta de Kim Harrison
Moarta si inviata de Kim Harrison
Elita intunecata de Chloe Neill (doua volume)
Eve (nu stiu de cine e scrisa)
Altfel de ingeri(nu stiu de cine e scrisa)
Spulbera-ma de Tehereh Mafi (cred ca asa il cheama)
Academia vampirilor
Magie de doi bani de Kelly Armstrong
Ultima vrajitoare din transilvania
Divergent
cam asta! laughingsper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| treiLEI a răspuns:

Castelul palarierului, de A.J. Cronin...cred ca o sa-ti placa, poate la inceput e putin plictisitoare, dar e tare si poti sa o cumperii de pe internet... fundalaughing