| mIZz a întrebat:

Doresc sa ma reapuc de Metin2 si nu stiu ce nume sa imi pun pentru un caracter de razboinic (WARRIOR/WAR) :o Va rog sugestii!

Nu vreau de genu' SuperWar. sau altele! vreau gen mIzzareX s.a!

3 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Mai bine nu te reapuca, eu am jucat pentru o perioada scurta si e un joc de tot maroul

| mIZz explică (pentru theStraightEdgeSavior):

Faza e ca subiectul cere un nume nu o parere, eu am un cont de 99 si vreau sa imi fac alt caracter...

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru mIZz):

Eu pe mt2 tim aveam numele WOJOWNIK(numele asta il foloseam pe orice metin pentru war)daca iti place folosestel tu.