| tAtiaN a întrebat:

Doresc sa-mi fac niste poze... vreau niste idei deosebite ceva original...imi puteti da vreo idee?

3 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Esti fata sau baiat?

Undeva jos pe strada intins(a) facuta o poza de sus

Intr-un copac cu capul in jos

Pe marginea ori a unei prapastii, ori a unei balustrade

In soare in timp ce soarele trece la apus/rasarit printre palmele tale

Undeva pe un camp unde sa scrii un mesaj in jurul tau

La volanul unei masini, pe o masina, da SUS pe acoperis

Intr-un tren, La urcare, coborare

Pe o pasarela, pasaj

In mijlocul unui rond facuta poza de pe margine astfel in cat sa se vada si mainilile

Tinut(a) de alte 2 persoane sus pe umeri gen piramida

Intoarsa cu spatele si doar fata sa ti se vada dupa un copac intr-un parc, padure

Pe o banca sus in picioare foto de jos astfel in cat sa te vezi doar tu si cerul.

| tAtiaN explică (pentru youmail):

Mersi pentru ajutor voi lua ceva de aici)

| youmail a răspuns (pentru tAtiaN):

Si, nu imi dai si mie un vot, o fuda ceva?

pupic