| SunShineyKidu a întrebat:

Doresc sa-mi fac si eu un cont pe conquiztador, dar am o problema. Dupa creearea contului cand ar trebui sa-mi intre mailul, acest lucru nu se mai intampla sad. Ma puteti ajuta? Fundii :*

5 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Mai incearca de cateva ori, apoi asteapta.Asa mi-a facut si mie, dar apoi a mers.Sau daca nu, incearca cu o alta adresa de e-mail.

| SunShineyKidu explică (pentru Nanami利):

Am facut cont pe 3 adrese de mail si nu am primit nimic pe niciuna sad

| Nanami利 a răspuns (pentru SunShineyKidu):

Mai asteapta, macar o zi.Sau mai incearca.

| SunShineyKidu explică (pentru Nanami利):

Tot nu am primit nimic. sad

| Nanami利 a răspuns (pentru SunShineyKidu):

Atunci,poate merge sa iti faci cont pe un alt calculator al unui prieten....sau nu stiu, mi se pare ciudat sa fi trecut atatea zile, mie mi-a venit in cateva.