| sexychick_4075 a întrebat:

Doresc sa stiu daca exista vreo cale sa imi fac soldurile mai mari, pentru ca sunt foarte, foarte mici. Accept ori ce cale dar fara vreo operatie. Dau fundita:d

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu prea. astea sunt programate genetic! s-ar putea totusi, ca, daca ramai gravida, sa te mai implinesti/rotunjesti! e mult mai important sa fi sanatoasa si atragatoare prin felul de a fi, daca fizic nu esti multumita!

Cauta si fa exercitii de intarire si fermitate a muschilor fesieri si ai coapselor, si crede-ma ca nu iti va parea rau! Orice barbat apreciaza un fundulet ferm si tare, si niste coapse si gambe ferme!

SuccessE!