| adelacrina17 a întrebat:

Doresc un consult ginecologic daca este un doctor pe TPU

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti un ginecolog bun din orasul tau sau din apropiere, nu ginecologi pe TPU care vor sa te "controleze" la web, daca ma intelegi. Cauta pareri pe google despre medici, vezi ce parere au avut alte fete/femei si apoi il alegi pe cel care crezi tu ca e potrivit.
Daca menstruatia ta nu e regulata, te sfatuiesc sa iti iei un calendar mic cu tine in care sa incercuiesti zilele in care ai avut menstruatii in ultimele 3-4-5 luni. Daca nu le mai stii cu exactitate, macar cu aproximatie.