| Pricked a întrebat:

"Dovada ca Michael Jackson traieste."

http://www.youtube.com/watch?v=JnV5abEF5C0

Ce spuneti? Credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Tessa a răspuns:

Bag piciorul, am tresarit ca naiba si era mama in camera, credea ca m-am curentat. rolling on the floor

| Pricked explică (pentru Tessa):

laughing

Trebuia s-o vad pe-asta!

| Tessa a răspuns (pentru Pricked):

S-a luat de mine ca a crezut ca am vrut sa fac misto de ea. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
44 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e adevarat

| Pricked explică (pentru mona):

Da, stiu ca nu e adevarat.

| unconnected a răspuns:

Hahalaughing) L-am mai vazut de cateva orilaughing. Prima data m-am speriat rau.Acum nu mai tine.Si asta nu e o dovada ca traieste, ci dimpotriva ca este mort, pentru ca se vede asa presupusa lui fantoma. Daca esti in viata nu ar trebui sa ti se vada ''fantoma'' nu?rolling on the floor

| Pricked explică (pentru unconnected):

Da. Am pus intrebarea cu scopul de a va induce in eroare.laughing

| unconnected a răspuns (pentru Pricked):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Brittanie a răspuns:

Era să fac pe mine. laughinglaughinglaughing

| valentingb a răspuns:

Lasati omul sa se odihneasca in pace.In camera de langa era Elvis, nu?

| VerdeCaPortocala a răspuns:

Nu cred pana nu vad cu ochii mei. happy
Asta este tot ce pot spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te urasc! Aveam volumul dat la MAXIM!rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mort. Ar trebui sa nu mai patam memoria lui sau oricarei om. Am vazut acum un an pe internet ca un "cunoscut de-al familiei" a gasit un jurnal in care Michael scria ca se intoarce la sfarsitul lui 2009...si s-a intors?(nu).

| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grin Bai chiar m-a speriat omuletul ala de la sfarsitlaughing

| DedeeAndreea a răspuns:

Bai copil disperat, m-am chisat pe mine de frica! crying(( Era sa fac infarct! Se uita unul cu probleme la inima, face infarct! Mai aveam si boxele date la maxim, ce naiba? Ce ne arati porcaria asta? Am cazut pe jos de pe scaun cand am auzit tipatul ala!
In fine, scuze de vocabular, dar m-am speriat rau de tot! Nu cred chestia asta! Nu cred ca Michael Jackson traieste!
Si sa stii ca inca ma inteapa inima!

| Pricked explică (pentru DedeeAndreea):

laughing

Oh, scuza-ma.
Voi adauga: "Nerecomandat persoanelor cu probleme la inima.".

| DedeeAndreea a răspuns (pentru Pricked):

Stai linistit, n-am probleme cu inima! Da' zic asa, ca m-am speriat!

| tpuforyou a răspuns:

Ce mai speriat... Doamne ce nebun esti))!

| Pricked explică (pentru tpuforyou):

laughing

Nebuna*

| tpuforyou a răspuns (pentru Pricked):

Ok, ok cum spui u! ))

| Чернобыль a răspuns:

rolling on the floor
Ce m-am speriat... dar nu atat de mult!

| Ana_4223 a răspuns:

Eu oare sunt chiar singura care nu s-a speriat?laughing si care nu stia filmuletul?laughing)

| Pricked explică (pentru Ana_4223):

Nu te-ai speriat?!

Trebuie sa recunosc: esti mai curajoasa decat mine.

| Ana_4223 a răspuns (pentru Pricked):

Posibil laughing

| Dahliaa a răspuns:

Hahaha! Nu m-am speriat.

| Conner a răspuns:

Cu putin photoshop si after effects poate face oricine asta happy

| jogabonito a răspuns:

Eu cred ca nu la fel ziceau si de 2 pac si de elodia dar totusi cred ca toti sunt in Ibitza laughing

| elenushaha a răspuns:

Nu...ce naiba..ca a fost ingropat in ciment

| madalinalove3226 a răspuns:

Salut Zombalau, eu cred ca nu este adevaratawinking si este o porcarie. happy

| Pricked explică (pentru madalinalove3226):

Mersi mult.
Mai bine mai tarziu decat niciodata, cred ca te gandeai la asta cand mi-ai raspuns la intrebare.

| Stefi06 a răspuns:

NU! Sunt niste filmulete facute la misto laughing

| Pricked explică (pentru Stefi06):

Ai vazut video'ul?

| Stefi06 a răspuns (pentru Pricked):

Da,m-am uitat la link-ul pe care l-ai dat happy

| Pricked explică (pentru Stefi06):

Si, care a fost reactia ta?

| Stefi06 a răspuns (pentru Pricked):

Ha Ha....pai stateam asa linistita si ma uitam si cand a parut fantoma aia care urla m-am speriat laughing Dar in rest, o mare porcarie.

| IrinaAnda a răspuns:

Nu vreau sa mai vad clipu in viata mea! M-am speriat de moarte!

| Pricked explică (pentru IrinaAnda):

laughing
Mi-as fi dorit sa-ti vad reactia!

| IrinaAnda a răspuns (pentru Pricked):

Mai aveam putin si cadeam de pe scaun vorbesc serios

| Pricked explică (pentru IrinaAnda):

laughing.
Cand i l-am aratat surorii mele mai mici, am cazut pe jos de ras.

| IrinaAnda a răspuns:

Esti nebun/a

| misteriouslady a răspuns:

Ma mâncat in c*r să mă uit.

*dandu-se cu capul de perete*

| AndreeaVlad0 a răspuns:

Credeam ca a venit moartea in fata si sa ma duca undevalaughing