| Oana4340 a întrebat:

Este adevarat ca Michael Jackson traieste:))? http://www.realitatea.net/......13234.html

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Fanii nu au trecut peste moartea lui Michael, iar acest lucru reiese in mod clar din toate aceste teorii. sad

7 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Da cum sa nu.chatterboxProstiichatterbox

| Cryss_2345 a răspuns:

Nu cred ca traieste... dar vocea lui dave seamana extrem de mult cu a lui michael...happy

| maryusuy a răspuns:

Bineinteles ca nu happy Atunci de ce l-ar fi plans familia? pentru ca e viu?happy Astea is prostii

| regina a răspuns:

Nu prea credhappy

| Jello a răspuns:

Desigur

ca

nu o. O

adica asa cred eu ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, pentru ca exista foarte multe dovezi ca traieste si nu este nici o dovada ca el nu mai este, avand in vedere ca ultima foto e falsa. In interviul cu Dave Dave, nu saeamana doar vocea, dar si: ochii, privirea, gesturile, limbajul corpului, ticurile verbale. Se poate observa bine la inceputul interviului privirea lui Michael (era putin ingrijorat si parca debea astepta sa se termine). IMPORTANT : Putini sau pot sa spun nimeni nu a observat ca la inceputul interviului, EL se lasa mai jos pe scaun (sa deruteze in inaltime); stramba capul (pentru a deruta in ceea ce priveste forma si pozitia, sau dimensiunea capului); strimba gura ( pentru a deruta in ceea ce priveste forma fetei si a trasaturilor). Cine ar face asa ceva daca nu ar avea nimic de ascuns? E un geniu si mai sunt muuuulte!