| astamikcuochisorycapruy a întrebat:

Draga TPU, am nevoie de ajutorul vostru.Am un telefon Samsung galaxy, ieri am facut cateva poze si din greaseala am uitat ca am setat in momentul cand am facut pozele la 3 megapixeli, iar eu de obicei o lasam la 2 megapixeli ca sa pot sa adaug imaginile pe internet, dar acum nu merg imaginile adaugate pentru ca au dimensiunile prea mari, cum as putea sa le adaug? tin sa mentionez, nu am cablu de date. Funda +vot

Răspuns Câştigător
| mamatatasibunica a răspuns:

poate gasesti in magazin play programe pentru editat poze.sunt si pentru micsorat si marit poze