| kata_7071 a întrebat:

Am o problema si am nevoie de ajutorul vostru.Am un Sony Ericsson w995. Vreau sa descarc pozele,filmuletele,etc. de pe cardul telefonului in pc ( prin cablu de date ), dar cand deschid fereastra "phone card " imi apare ca e goala si nu am nimic.Ii dau la proprietati si imi arata ca am 3gb liberi din 8. Mentionez ca inainte nu aveam aceasta problema. Ce pot sa fac sa imi vada imaginile si toate alea pentru a le putea descarca? Va multumesc frumos si va doresc o zi placuta! happy

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Este o eroare de citire pe card, probabil cand s-au scris pozele pe card. Sfatul meu este sa iei un cititor de carduri sau, cand se face conexiunea la telefon sa selectezi stocare in masa.
Setari:Conexiuni:cablu usb: stocare in masa - posibil sa mearga.