| ymary a întrebat:

Draga TPU. Imi spuneti va rog ce as putea vorbi cu un baiat cu care as vrea sa ma imprietenesc? Ce sa-i spun ca sa inceapa sa se ataseze de mine? happyFunda :*.

3 răspunsuri:
| SabinaB a răspuns:

Ce ii place sa faca, pe unde iese el cel mai mult, daca are frati, surori, ce filme ii place.etc

| Sbbbb a răspuns:

Pentru a se ataşa de tine, nu-i poţi spune ceva, aşa pe moment. Pe parcurs. Totul vine de la sine.

| JaNeEtHee a răspuns:

Buna! daca vrei sa te imprietenesti cu un baiat si nu stii cum sa faci incearca sa observi preferintele lui cum ar fi muzica, filmele si gaseste un subiect de discutie sa nu fie prea plictisitor, asculta-l atunci cand e suparat si usor usor vei ajunge prietena lui iar apoi cine stie din prietenie se poate naste si altceva.mult noroc!