| Bibicu_Jessy_1990 a întrebat:

Draga TPU. sunt pasionata de cultura japoneza^.^
vreau sa cunosc oameni cu aceiasi pasiune ca mine
toti cei interesati lasati-mi id-ul(specific clar NU PITZI)

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna^^ si eu ador tot ce tine de Japonia, cultura, muzica, anime etc big grin

| EmmaShefferd a răspuns:

Eu sunt veche fana anime, si am incercat sa invat limba candva dar nu mi-a iesit..si da, mi-as dori sa ajung macar odata in Japonia, imi place tara si tot! este foarte "hawaii" cum zic ei :X:X

| Hikarie a răspuns:

Daca vrei imi poti trimite ID-ul tau prin mesaj privat. Mi-ar face mare placere daca as vorbi si eu cu cineva cu preocupari asemanatoare.