| Ema1234 a întrebat:

Dragaaaa Tpuu!, Peste 4 zile(15 august) este ziua mea!
Si tot imi bat aici capul cu lopata ce sa facem... O sa fie ceva mai mic, cu cateva fete, eventual cativa baieti. Atata tot. Faza e ca m-e frica ca ne vom plictisi...sad As vrea si eu ceva jocuri. Dar fara "adevar sau provocare "ca-i demodat! Vreau ceva, nu stiu, gen "roata norocului" laughing)). Vreau multe jocuri care se pot face chiar si manual. Hai va rog eu frumos. A..mentionez ca fac 13 anisori! Hai ca va pupa tanti Mada:* Si mai da si >funda:! (hai ca si rimeaza)! ..Multumesc anticipat si. nu fiti "din aia" ca de asta e "toti pentru unu!". love struck

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Duceti-va la pizza si e mult mai simplu. Bafta!

| Ema1234 explică (pentru Elvina):

Mda.....Nu, mersi ca te-ai obosit sa tastezi.tongue Un sfat: Nu `ti lua un job in legatura cu creativitatea so ce inseamna ea! ..Bafta!:*:*

| Elvina a răspuns (pentru Ema1234):

O fata de 13 ani nu-mi decide mie viitorul, ai inteles? Chiar cu creativitatea are legatura meseria mea.

| Ema1234 explică (pentru Elvina):

Vaai.minunelaughing):p..Hai nu t supara..stii cum influenteaza netu ' copiii din ziua d azi...:p..So..face bine la stare daca te mai si enervezi.app.c meserie ai?:d