| LiimeXdx a întrebat:

Unde merita sa ma uit?"Roata norocului sau" "O vara tra la la? Multumesc anticipat! Funda happy

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Consider că nu merită nimic de la TV, dar e doar părerea mea.
Baftă.

| Wøodenpints a răspuns:

Deci chiar există oameni care se uită de bună voie la așa ceva...

| Naяutσ a răspuns:

O vara tra la la

| claudica2703 a răspuns:

O vara tra la la! clar!

| TVborg a răspuns:

Depinde ce anume sau de cine iti place! Iti place Alex Velea & Co. sau iti place de Liviu "Zgarciu"?

| LiimeXdx explică (pentru TVborg):

Imi place de ambii.Si de aceea nu ma pot decide, asa ca am cerut ajutorul vostru happy

| TVborg a răspuns (pentru LiimeXdx):

In cazul asta, daca cele doua emisiuni nu se difuzeaza in acelasi timp, desi ma indoiesc de lucrul acesta, incearca sa te uiti la amandoua!

| TVborg a răspuns (pentru LiimeXdx):

Daca cele doua emisiuni nu se difuzeaza in acelasi timp, incearca sa le vezi pe amandoua!

| Galateanu_Denisa_1997 a răspuns:

Eu as zice la O vara tra la la.