| Lora a întrebat:

Dragi colegi TPU, am si eu o problema.Nu stiu ce se intampla cu mouse-ul, camera si microfonul dar nu-mi functioneaza deloc.Mouse-ul merge doar cel de la laptop touchpad-ul crying((. Nu mai stiu ce sa-i fac i-am reinstalat aseara windows-ul si tot degeaba n-au disparut problemele. Poate va pricepeti voi sa-mi dati o mana de ajutor, niste indicii ceva.Va multumesc!

1 răspuns:
| bIaYGI a răspuns:

Incearaca mouse-ul, camera si microfonul la alt pc sa vezi daca merge! daca nu functioneaza nici la alt pc inseabna ca sau bulit. Daca functioneaza roaga pe cineva sa te imprumute cu un mouse o camera si un microfon si probeaza sa vezi daca merge la pc tau, daca nu merge cumparati alta placa de baza si s-a rezolvathappyhee heerolling on the floor