| 1997true a întrebat:

Am reinstalat windows-ul pe laptop(windows 7 ultimate) si nu imi merge touchpad-ul deloc. Acum folosesc un mouse cu mufa usb.Si daca se poate mai detaliat raspunsul.
Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna! Se pare ca nu ai driver-ul la touchpad instalat. Din fericire, ti-am cautat driver-ul pe site-ul oficial si ti l-am gasit, il poti descarca de aici : http://www.packardbell.ro/pb/ro/RO/content/download
Bft! :)

| MateiSebastian a răspuns:

Încearcă combinația de taste Fn + F7. S-ar putea să fie doar oprit touchpad-ul.
Dacă nu merge, instalează driverele plăcii de bază necesare.

| 1997true explică (pentru MateiSebastian):

Iti multumesc. Dar trebuie sa mearga fara driver. Din lipsa de ocupatie i-am scos bateria si dupa cand l-am pornit mergea touchpad-ul.

| VasiDobie a răspuns:

Ai instalat si driver-ul pentru touchpad?

| 1997true explică:

Am Laptop PACKARD BELL Easy Note TE69KB series