| secret98 a întrebat:

Dragii mei am o rugaminte la voi! Am nevoie de o profesoara de matematica foarte buna, am nevoie sa ma pregateasca de bacalaureat! As dori ca profesoara sa poata veni la elev acasa! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur... si ii platesti tu transportul din orice oras... sau spui si de unde?

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Na belea ca e din Chisinau, fetita.Plateste si taxele(sic!) la granita.

| secret98 explică:

Imi cer scuze, am uitat sa menționez! Chisinau- Ciocana! Am avut asa profesoara de engleza si cred ca suma pentru transport a fost inclusă in prețul predării!