| kvlekdu a întrebat:

Dragii moșului,

Cum vă distrați de Revelion?

Răspuns Câştigător
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Revelionul este practic trecerea de la un an la altul, iar atunci se sarbatoreste Sfantul Vasile in 1 ianuarie! Eu o sa ma distrez cu familia acasa,la o sampanie,salata de boeuf, peste, deserturi specific totul acestei sarbatori! Poate o sa iesim in oras, inca nu stiuhappy! Totusi Revelionul nu e atat de incantator pe de-o parte pentru ca imbatranim cu un anlaughing, dar e frumos in felul lui la fel ca celelalte Sarbatori Sfintehappy! Cu drag pentru Mosul:LoveX3YOU:*

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Jocuri,mancare,film,tv! Asta fac de revelion anul acesta.

O seara frumoasa!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai revelionul tinand cont ca este trecerea de la un an la altul, o sa merg cu nasii si cu familia mea la o cabana(desi nu tot consta in distractie). Poate niste platouri si in a doua zi un gratarhappy

| SuperbaSuperbelor2000 a răspuns:

Acasa impreuna cu familia.