| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Cum va distrati de Revelion?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Impreuna cu familia si prietena cea mai buna...
Cand esti cu cine trebuie nu ai nevoie de un anume loc.

| positivity a răspuns:

Păi, mare lucru nu fac.
Stau în casă, la calculator şi mă uit pe fereastră. Plus că voi asculta muzică şi voi bea șampanie la greu.
Voi răspunde pe TPU la întrebări, şi voi încerca să vorbesc cu câteva persoane care vor avea un revelion la fel ca al meu (singură în camera mea, la pc, privind geamul şi lumea de afară).

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru positivity):

Mda, cam asa va fi si al meu. Voi sta pe acasa cu familia

| cristiiiiiii a răspuns:

Stau acasa cu familia si prietenii

| annaangel17 a răspuns:

Imi chem prietenii la mine. Punem bani si luam mancare, suc, prajituri. Apoi ne distram, punem muzica.big grin Luam petarde, artificii

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Voi sta la PC, voi mânca, bea, dansa, cred că şi sex. Altceva?
Pe curând!

Răspuns utilizator avertizat
| Resurrection a răspuns:

In familie la filme, discutii, si amintiri.

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa212328 a răspuns:

Salut! Pai la mine vin prietenii si o se distram, cum stim numai noilaughing, tu?