| Izabella265 a întrebat:

Dragilorr! Am si eu o intrebare! Pe un prieten foarte cunoscut i-am trimis iar cerere de prietenie pe facebook ca sa vad daca imi da accept! Si a 2 a zii cand s-a intalnit cu mine mi-a spus Alexandra am vazut ca mi-ai trimis cerere de prietenie pe facebook...Este facebook-ul tau? Si i-am spus ca da..Si a 2 a zi mi-a sters cererea nu mi-a dat accept.De ce oare a facut gestul asta? De ce este atat de orgolios si nu imi spune in fata de ce nu imi accepta cererea.Nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva.Mi-as dori sa ma ajutati

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asta numai tu poti sti ce e intre voi, nu cred ca ar putea spune cineva, de ce.
Probabil l-ai suparat cândva, tu ai uitat dar el NU...

| Izabella265 explică (pentru lpavel):

L-am jignit si l-am barfit in ultimu hai...il uram...ii vorbeam foarte urat.din cauza ca aveam sentimente fata de el..Multumesc din suflet pentru ajutor! Dar cand sunt in preajma prietenilor si este si el vorbeste foarte frumos cu mine etc..nu stiu de ce se razbuna sad

| dani2404 a răspuns (pentru Izabella265):

Adica il injuri in ultimul hal, nu iti ceri scuze si dupa vrei sa fiti si prieteni. Genul asta de comportament merge doar intre baieti, ci nu intre o fata si un baiat.

| lpavel a răspuns (pentru Izabella265):

Probabil ca si el te iubeste DAR te si uraste pentru ce ai facut. Comporta-te de acum incolo frumos cu el si va uita odata... dar sa nu mai fi insistenta deocamdata cu nimic! DRAGOSTEA poate face minuni! happy

| Izabella265 explică (pentru dani2404):

Mi-am cerut scuze happy Si a zis ca ma iarta.Dar se comporta foarte ciudat cu mine...cand il intreb de ce nu imi da accept pe facebook sau de ce nu imi trimite poza cu mine si cu el de accum 3 ani... zice ca imi trimite poza si nu imi mai trimite si de facebook se face ca ploua.

| Azazea a răspuns:

Lol, ce imatur e laughing