| krysy a întrebat:

Duminica este ziua surori mele... Vom da o petrecere cu prietenii ei...Intrebarea mea este ce muzica sa pun? nu prea stiu meloii asa frumoase adica nu le stiu titlurile...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Dap ar trebui sa pui melodiile din topurile din ziua de azi...
Inna - Love
Inna - deja vu
Kat Deluna - in the end
Kat Deluna - run the show
Lady Gaga - love game
Lady gaga - just dance
Flo Rida feat. Wynter - Sugar
Ciara feat Justin Timberlake - Love Sex Magic
Katy Perry - Waking up in Vegas
The Black Eyed Peas - Boom Boom Pow
Kelly Rowland feat David Guetta - When Love Takes Over
Play And Win- Only

... poti sa mai cauti si tu pe aici http://www.mtv.ro/topuri

5 răspunsuri:
| Artemiss a răspuns:

Trebuie sa pui toate genurile ca sa ii multumesti pe toti...Intreaba-i pe cei ce participa ce muzica prefera...vezi ce muzica prefera si sora ta...succes

| Mixed a răspuns:

Are dreptate girlxx21...happy dar daca vrei muzica trimite-mi un msg pe prv...si iti trimith eu kta vrei...

bafta :X

| sTeFaN. a răspuns:

Ce fel de muzica vrei sa pui?

| girlxx21 a răspuns:

Incearca sa vb cu invitatii sa aduca si ei muzica astfel sa fie pe placul tuturor.

Petrecere frumoasa!

| krysy explică:

Eu as vrea muzica noua precum bob tylor feat inna...etc