| vanilivanessa a întrebat:

Dunhill albastru sau kent 8? Poti deveni mai repede dependent de tigari daca tigarile au multa nicotina sau nu conteaza acest lucru?

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Kent 8 viciu e viciu indiferent de cata nicotina are tigara respectivawinking

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Evident ca nu. Tigarile au acea substanta "nicotina", care iti ajunge la creier si creeaza "zona placerii", care te face sa vrei sa fumezi incontinuu si risti sa faci pneumonie si sa mori cand te astepti mai putin.

Răspuns utilizator avertizat