| Tmcn a întrebat:

După ce criterii vă formaţi o impresie despre o persoană? Ce observaţi prima dată şi ce anume treceţi cu vederea?

Răspuns Câştigător
| Leonard08 a răspuns:

Limbajul, limbajul trupului, modul in care se imbraca, de multe ori muzica pe care o asculta si credinta...

1 răspuns:
| odorash a răspuns:

Pai ma uit in primul rind cum ii este limbajul, > urasc persoanele care injura ") Hate this laughing dar pot sa trec cu vederea daca e bogat/sarac * caci nu asta conteaza, principalu sa fii om cu suflet mare