| Madness345 a întrebat:

Dupa ce saluti o fata pentru ultima data, iti raspunde cu nbbb, ce semnifica laughing?

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Iti ureaza: "Noapte buna, buna!" si-i minunata urarea! happy

| anamaria82726 a răspuns:

Nb inseamna noapte buna...ce poate sa semnifice? Cu siguranta nu ii pasa fiindca nu s-a obosit sa scrie cuvantul intreg succeslaughing))

| DorelExpertu a răspuns:

Nbbb=Noapte buna ba bulangiule!

| olga13surugiu a răspuns:

Semnifica noapte buna doamne prea mare atenție unor niște cuvinte simpe utilizate de toată lumea. În fiecare zi și în același moment putea sa mai vorbească cu vreo 7 băieți și sa le scrie nbb.