| Pufoşeniee a întrebat:

De ce le plac tuturor cartile/filmele cu vampiri? Ce e asa interesant la ele? Toate au acelasi subiect tampit. O fata normala indragostita de un vampir sau invers. oh go on

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Stiu! Deja devine enervant. Sunt total sictirita de porcariile astea. Mai ales,, Tuailaight'' ( am scris gresit cu intentie! ). Si nici eu nu pot intelege ce`i asa tare la ele! Macar de ar fi niste vampiri ucigasi, ceva mai interesant! Da' nu! Acolo trebuie sa fie povestile alea tampite de dragoste! Si nu stau sa scriu un roman cu tot ce cred eu despre ele. In principiu sunt stupide si majoritatea sunt pustoaice care il asteapta pe,, Scliparici'' sa le ( cenzurat laughing )

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Sincer, nici eu nu înţeleg treaba asta. M-am uitat şi eu de curiozitate la prima parte din Toilet şi am fost dezamăgită. Având în vedere că se face atâta tam-tam cu filmul şi carte aia trebuia să fie ceva mai palpitant, ceva mai... nu ştiu, mie mi s-a părut sec.

Cred că le place ideea asta de iubire între un om şi-un vampir, sacrificiu, fantezie...

| JiTerra a răspuns:

Mda...desi reucosc ca si mie imi placlaughing) nu stiu de celaughing

| BlueBird05 a răspuns:

Da, dar e farmecul acela. Ei trec prin multe incercari pentru a ramane impreuna, pentru ca se iubesc. Mie mi se par interesante. Nici mie nu mi-a placut Twilight. Dar imi place foarte mult The Vampire Diaries, e mult mai interesant. Acum fiecare cu parerea lui!happy