| MirunaDan36 a întrebat:

Dupa m-ai multe raspunsuri care le-am vazut la mai multe persoane inca nu am aflat raspunsul la vopsirea cu violetul de gentiana,eu mi-am facut parul cu el, culoarea lui se prinde de orice haine propape perini si chiar de fata.Voi ce spuneti eu deja m-am facut cu violet de gentiana si nu stiu ce sa fac, am vazut ca daca te speli pe cap fara sampon nu se mai ia culoare sau sa ma fac din nou si sa nu ma mai spal pe cap sa ma usc direct cu uscatorul.Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| NadarraXD a răspuns:

Trebuia sa adaugi balsam și un pic de violet de gentiana ca să nu se mai ia